Klausimai man

Klausimai man

Category : Pamąstymai

Man labai patinka, kai mokiniai klausinėja. Ir ne tik mano pačios mokiniai per pamokas, ar kursų metu žinutėse ar laiškuose. Kartais man parašo net ne mano mokiniai ir kai ko paklausia. 

Labiausiai man patinka konkretūs klausimai: kuo skiriasi person ir human? Kada naudoti make, o kada do? Kodėl šiame sakinyje nereikia -s? O kodėl stepped dvi p?

Į klausimus: Kaip išmokti anglų kalbą? Nuo ko pradėti? arba Kuriuos žodžius mokytis? nemėgstu atsakinėti 😀 Nes reikia žinoti nemažai papildomos informacijos apie žmogų, kad galėtum konkrečiai atsakyti. O kartais konkrečiai net neįmanoma.

Klausimus aš mėgstu dėl dviejų dalykų, pirmiausia dėl savęs. Man galvoje DIN DIN DIN suskambo kažkoks skambutis ir aš jaučiuosi, tarsi TV žaidime atsakinėjanti į klausimus, kas lavina mano pačios mąstymą, gebėjimą konkrečiai suformuluoti atsakymą, jei kažko nežinau, net einu sužinoti. Taigi, klausinėja mokiniai -> mokausi aš!

Ir antra priežastis, jei mokiniai klausinėja, aš suprantu, kad jie mokosi, masto, galvoja. Jie supranta įvairius dalykus, bet ne iki galo, ir jiems reikia tiek nedaug, kad suprasti kas ir kaip. 

Nebijokite klausinėti! Visi klausimai geri 🙂


Kviečiu prisijungti!