Apie mane ir šį puslapį

Džiaugiuosi, kad atradote mane Interneto platybėse. Mano vardas Rolanda, aš esu anglų kalbos mokytoja ir kalbos mokymosi konsultantė. Jau daugiau nei 15 metų mokau vaikus ir suaugusius anglų kalbos.

Gimiau ir augau Palangoje, anglų kalbos pedagogiką ir filologiją studijavau Klaipėdoje, o nuo 2004 gyvenu viename iš gražiausių Lietuvos miestų – Telšiuose. Dirbant mokykloje, teko mokyti įvairaus amžiaus mokinius, pradedant antrokais ir baigiant dvyliktokais. Šiuo metu daugiausia laiko užima asmeninis besimokančių konsultavimas ir papildomas anglų kalbos mokymas tiek internetu, tiek gyvai. Taip pat, dėstau anglų kalbą suaugusiems Telšių švietimo centre, dalyvauju įvairiuose projektuose susijusiuose su anglų kalbos arba užsienio kalbų mokymu.

Kaip ir kiekvienas žmogus turiu tik 24 valandas paroje, todėl ir mano mokinių skaičius labai ribotas. Tačiau mano sukauptos žinios gali padėti kiekvienam. Būtent todėl atsirado šis puslapis, Youtube kanalas ir nuotoliniai HIVE kursai, nes noriu savo žiniomis pasidalinti su kiekvienu, kas nori išmokti anglų kalbą.

Mokytoja Rolanda

P.S. Jei norite nepraleisti naujienų, kviečiu prenumeruoti (Subscribe) mano Youtube kanalą, ir sekti mane Facebook’e.