Kas yra HIVE?

HIVE – intensyvūs virtualūs anglų kalbos mokymai.

Kam HIVE skirtas?

Tiems, kas labai nori mokytis anglų kalbos ir ne tik nori, bet yra pasiryžę kasdien tam skirti po 15-20 minučių ir yra užsispyrę iššūkiui išlaikyti tokį tempą net 3 mėnesius.

Kaip viskas vyksta?

Užsiregistravę į mokymus gaunate užduotis, jas atliekate, siunčiate atgal. Peržiūrėjus užduotis siunčiu jums atsakymą. Jei padarėte klaidų, pakomentuoju ir paaiškinu, kas turėtų būti kitaip. Kursai trunka 3 mėnesius, po 3 savaites per mėnesį – vieną savaitę kas mėnesį ilsimės.

Savaitės planas:

5 dienas per savaitę gausite po nedidelę užduotį, kuri pareikalaus 15-20 minučių jūsų laiko.

Du kartus per savaitę neprivalomos užduotys (kalbėjimo ir rašymo), kurias rekomenduoju jums atlikti, tačiau galėsite jas praleisti dėl laiko stokos arba jei jums bus per sunku.

Penktadieniais be įprastos užduoties, norintys padirbėti rimčiau gaus ir papildomas užduotis, jei norės anglų kalbai skirti daugiau laiko per savaitgalį.

Šeštadienį arba sekmadienį susitiksime Facebook Live, kur atsakysiu į jums kilusius klausimus, pristatysiu kitos savaitės temą, supažindinsiu su kitos savaitės gramatika ir žodynu. Jei negalėsite dalyvauti tiesioginės transliacijos metu, visada galėsite pažiūrėti įrašą, o savo klausimus užduoti komentaruose.

Taip pat, viso kurso metu el. paštu ar FB žinutėmis atsakau į jums kilusius klausimus ar paaiškinu atsiradusius neaiškumus.

Kada pradedam?

A1 grupė pradeda jau dirba, kadangi viskas vyksta sklandžiai, ne už ilgo bus paruoštas išsamus tvarkaraštis ir kitoms numatomoms grupėms.

Registruotis galite rašydami man el. paštu: rolanda@rolanda.lt

Kiek man tai kainuos?

Vieno mėnesio kursas jums kainuos 45 Eurai. Jei mokėsite už visus 3 mėnesius – 120 Eurų.

Jei turite klausimų, norite pasitikslinti ar pasitarti, rašykite: rolanda@rolanda.lt arba susisiekite su manimi FB žinute.