Kas yra HIVE?

HIVE – intensyvūs virtualūs anglų kalbos mokymai.

Kam HIVE skirtas?

Tiems, kas labai nori mokytis anglų kalbos ir ne tik nori, bet yra pasiryžę kasdien tam skirti po 20-30 minučių ir yra užsispyrę iššūkiui išlaikyti tokį tempą net 3 mėnesius.

Kaip viskas vyksta?

Užsiregistravę į mokymus gaunate užduotis, jas atliekate, siunčiate atgal. Peržiūrėjus užduotis siunčiu jums atsakymą. Jei padarėte klaidų, pakomentuoju ir paaiškinu, kas turėtų būti kitaip. Kursai trunka 3 mėnesius, po 3 savaites per mėnesį – vieną savaitę kas mėnesį ilsimės.

Savaitės planas:

5 dienas per savaitę gausite po nedidelę užduotį, kuri pareikalaus 15-20 minučių jūsų laiko.

Du kartus per savaitę neprivalomos užduotys (kalbėjimo ir rašymo), kurias rekomenduoju jums atlikti, tačiau galėsite jas praleisti dėl laiko stokos arba jei jums bus per sunku.

Penktadieniais be įprastos užduoties, norintys padirbėti rimčiau gaus ir papildomas užduotis, jei norės anglų kalbai skirti daugiau laiko per savaitgalį.

Šeštadienį arba sekmadienį susitiksime Facebook Live, kur atsakysiu į jums kilusius klausimus, aptarsiu dažniausiai pasitaikiusias klaidas, pristatysiu kitos savaitės temą. Jei negalėsite dalyvauti tiesioginės transliacijos metu, visada galėsite pažiūrėti įrašą, o savo klausimus užduoti komentaruose.

Taip pat, viso kurso metu el. paštu ar FB žinutėmis atsakau į jums kilusius klausimus ar paaiškinu atsiradusius neaiškumus.

Kada pradedam?

Nuo sausio 7 d. startuoja A2 lygio 1-oji sesija – dar galite prisijungti.

Nuo gegužės 6 d. prasidės A2 lygio 2-oji sesija.

Registruotis galite rašydami man el. paštu: rolanda@rolanda.lt

Kiek man tai kainuos?

Vieno mėnesio kursas jums kainuos 50 Eurų. Jei mokėsite už visus 3 mėnesius – 140 Eurų.

Jei turite klausimų, norite pasitikslinti ar pasitarti, rašykite: rolanda@rolanda.lt arba susisiekite su manimi FB žinute.

 

ATSILIEPIMAI 

Pavasario sesijoje dalyvavusių paprašiau parašyti atsiliepimą apie kursus. Atsakymus įkeliu neredaguotus ir neatrinktus.

STAIGMENA*

Visi kurso dalyviai, taip pat galės nemokamai dalyvauti Grammr Group FB grupėje, kur papildomai galės mokytis gramatikos, bei Vocabulary Group, kur galės plėsti savo žodyną.