HIVE

Kas yra HIVE?

HIVE – intensyvūs virtualūs anglų kalbos mokymai.

Kam HIVE skirtas?

Tiems, kas labai nori mokytis anglų kalbos ir ne tik nori, bet yra pasiryžę kasdien tam skirti po 30-60 minučių ir yra užsispyrę iššūkiui išlaikyti tokį tempą net 3 mėnesius.

Kursai vyksta 3 sesijas per metus.

Kaip viskas vyksta?

Užsiregistravę į mokymus gaunate užduotis, jas atliekate, siunčiate atgal. Peržiūrėjus užduotis siunčiu jums atsakymą. Jei padarėte klaidų, pakomentuoju ir paaiškinu, kas turėtų būti kitaip. Kursai trunka 3 mėnesius, po 3 savaites per mėnesį – vieną savaitę kas mėnesį ilsimės ir kartojame tai ką išmokome (arba atliekame tas užduotis, kurių nespėjome).

Kita sesija:

Savaitės planas:

Prieš prasidedant savaitei gausite visą reikalingą medžiagą pasiruošimui.

5 dienas per savaitę gausite po nedidelę užduotį, kuri pareikalaus 30-60 minučių jūsų laiko (laikas labai skiriasi nuo to, kiek intensyviai gilinatės į užduotis ir papildomą medžiagą).

Kelis kartus per savaitę papildomos neprivalomos užduotys, kurias rekomenduoju jums atlikti, tačiau galėsite jas praleisti dėl laiko stokos arba jei jums bus per sunku.

Penktadieniais be įprastos užduoties, norintys padirbėti rimčiau gaus ir papildomas savaitgalio užduotis, jei norės anglų kalbai skirti daugiau laiko per savaitgalį.

Šeštadienį arba sekmadienį video įraše, atsakysiu į svarbesnius jums per savaitę kilusius klausimus (klausimus uždavusiems laukti savaitės nereikės, jiems atsakysiu asmeniškai), aptarsiu dažniausiai pasitaikiusias klaidas, pristatysiu kitos savaitės temą.

Taip pat, viso kurso metu atsakau į jums kilusius klausimus ar paaiškinu atsiradusius neaiškumus.

Progreso stebėsena. Pasiekimai. Mėnesio suvestinė.

Kad mokymasis būtų įdomesnis kiekvienas dalyvis išsirenka sau patinkantį avatarą, speacialiame Discordo kanale skaičiuojamos kiekvieno dalyvio atliekamos užduotys. Aktyvūs dalyviai (atliekantys visas užduotis, atliekantys jas laiku, dalyvaujantys kitose veiklose) gauna pasiekimų ženkliukus. O mėnesio suvestinėje pagiriame darbščiausius.

Kada pradedam?

  • Naujos sesijos pradžia gegužės 6 d.

Yra galimybė prisijungti prie jau vykstančių kursų nuo kiekvieno mėnesio pradžios.

Registruotis galite rašydami man el. paštu: rolanda@rolanda.lt

Naujokams pirmą savaitė pasibandymui, ir mokėti reikės tik jau pabandžius ar mokymosi būdas tinka, ar turite pakankamai laiko, ar medžiaga nėra per lengva ar per sunki. Jei nuspręsite mokslus tęsti toliau, tada ir sumokėsite.

Jei turite klausimų, norite pasitikslinti ar pasitarti, rašykite: rolanda@rolanda.lt arba susisiekite su manimi FB žinute.

Taip pat kursų dalyviai gali nemokamai dalyvauti veikloje HIVE Discord serveryje, Skaitymo klube ir Kalbėjimo grupėje.

 

ATSILIEPIMAI 

ATSILIEPIMAI FACEBOOK PUSLAPYJE

Sesijoje dalyvavusių paprašiau parašyti atsiliepimą apie kursus. Atsakymus įkeliu neredaguotus ir neatrinktus.

Ar rekomenduotumėte kursą savo draugui? Kodėl?

Taip, nes įdomu, nes labai patinka mokytoja 🙂

Taip tikrai rekomenduočiau ir rekomenduoju, kursų pateikimo specifika labai patraukli mokantis nuotoliniu būdu.

Jau rekomendavau, nes kursai bent jau man tikrai labai naudingi, man patinka kad be streso gali daryti užduotis,mokytoja viską paaiškina kas neaišku, nereikia derintis laiko kada mokytis, nes savo laiką galiu dėliotis pati. Lauksiu naujos sesijos, ir labai ačiū už kursus 🤗

Būtinai ! Kadangi tai ,mano nuomone,optimaliausias variantas,nusprendusiems kalbą mokytis nuotoliniu būdu ! Puikus formatas ,5vairios temos, profesionali ir motyvuojanti mokytoja ,neapsiribojanti tik sausu mokomosios medžiagos pateikimu.Gauname gausybę naudingų papildomų dalykų (įvairių nuorodų,video,post’ų internete) ,kuriais mokytoja dalinasi su norinčiais pažinti šią kalbą giliau 🙂

Taip. Nes tikrai (man asmeniškai) jaučiasi tobulėjimas. Mokytoja labai rūpestinga.

Būtinai, kuo anksčiau pradėti ir keliautu per visus lygius, kodėl?—-labai reikalinga kalba keliaujant, bendraujant, o kursuose viskas sudėta pagal temas, frazes, ir visos galimybes išmokti,,,tik mums reikia to NORĖTI IR DAUG DIRBTI…

Taip, tai jau dariau, bet mano draugai tingi 🙂 Jūs puiki mokytoja. Neturiu ką bepridėti.

taip, patogu…

 

Taip. Nes tai puiki platforma mokytis ir tobuleti.

Rekomenduociau! Kasdienines uzduotys neleidzia pamirsti anglu kalbos. Uzduotys nesunkios ir idomios

Taip. Kursai taupantiems savo laiką. Gauni užduotis, atsakymus, komentarus, ir nereikia niekur važiuoti, viską gali atlikti iš bet kuriuos pasaulio vietos. Mokomės visko, nuo gramatikos iki skaitymo, kalbėjimo. Puikiai, man patinka 🙂

Taip rekomenduočiau, nes užduotys įdomios, įvairios ir Jūsų bendravimas su mokiniais labai taktiškas ir pagarbus.

Taip. Puiki mokytoja. Ne per brangu

Taip. Nes užduotys įdomios, mokytoja superinė

Taip, jau, beje, tai padariau. Optimalus užduočių atlikimo laikas. Labai aiškiai paaiškinami nauji dalykai, jei kyla klausimų, visada išsamiai atsakoma. Pagarbus ir draugiškas bendravimas, nebaisu daryti klaidas, nes jos visada pataisomos pozityviai. Nedidelė kursų kaina. Užduotys kokybiškos, aiškios. Ačiū!

Žinoma, nes juose patobulėjo mano žinios.

Taip, rekomenduočiau

Taip,todel kad per siuos kursus galima ismokti jeigu turi laisvo laiko…

Taip .Todel kad tobuleja anglu k zinios ir kaina prieinama

Tai žinoma.Nes tai puiki Mokytoja,retai tokią sutiksi.Gerai išmano šiuolaikines technologijas ir soc.erdves,kuriose ir vyksta mokymai,derinasi ne tik pagal savo,bet ir mokinių laiką,visada išsamiai paaiškina kas negerai ir kaip, kas naudojama,rašoma ar sakoma. Turi sukaupusi ir dalinasi daug medžiagos pagal kurią galima mokintis

Būtinai!!! Profesionali ,nuolat palaikanti ir įkvepianti mokytoja, puikus kursų formatas,platus užduočių spektras,galimybė rinktis laiką joms atlikti ir draugiška atmosfera grupėje.

Taip, nes pati gavau daug žinių.

Taip👍 Jūs stengiates viską gerai išaiškinti. Ačiū 🙂

Taip rekomenduočiau. Labai patinka sistema šių kursų, jokio blaškymosi, viskas laiku, tvarkingai, aiškiai. Ačiū už viską

 

Taip, rekomenduočiau, nes Jūsų kursas „užkabina”, pasidarai priklausomas, nekantriai lauki užduočių, o po to jų komentarų. Bet svarbiausia, jauti, kad tikrai tobulėji.

Tikrai rekomenduočiau.Jau ir rekomendavau,ir sėkmingai įtraukiau 🙂 Nes labai priimtinas formatas,profesionalu,išsamu,jauki atmosfera,visada jaučiama pagalba.O kur dar pozityvas…! Svarbiausia,kad toks mokymosi principas ,mano galva,tikrai daugumai prieinamas ir labai veiksmingas.

Rekomenduočiau, nes labai gera mokytoja, išsamiai paaiškina kas buvo neteisingai. Taip pat užduotys yra įvairios, nebūna nuobodu.

Žinoma! 🙂 Nes Jūs labai aiškiai viską paaiškinate,esate šilta ir maloni asmenybė:) įdomios užduotys, geras mokymosi tempas;)

Taip.turinti daug idėjų ir įvaldžius technologijas bei sugebanti prisiderinti prie mokinių laiko ir galimybių…

Firstly, super teacher. Secondly, every day with English. And finally, interesting

Taip, nes kazkiek patobulejau

taip, įdomus mokymo metodas. Patiko, nes kasdien tu atsisėdi prie anglų kalbos.

Taip, man patinka nuotoliniai kursai

Taip. Man patinka, tai ir draugams rekomenduot galiu.

Taip.Nes Jus labai gera mokytoja.

Taip. Nes puiki sistema padedanti patobulinti savo zinias

Taip. Sakiau, kad geriausia ką esu išbandžiusi.

Rekomenduočiau. Nes mokytoja superine

Taip,siuose kursuose imanoma ismokti anglu kalba

Rekomenduočiau.

 

Koks momentas/dalykas šiuose kursuose jums patinka/patiko labiausiai?

Viskas man tiko

Man patinka kursų medžiagos pateikimas. Puiki naujovė buvo asmeninė užduočių atlikimo lentelė, tai padėjo daugiau susikoncentruoti ar visas užduotis pavyko atlikti 🙂 Dar labai puiku, kad užduotys ištaisomos tą pačią dieną.

Labiausiai patinka kai buna diktuojamas tekstas, ir live transliacijos. Nepatinka sios sesijos žymėjimas. Visiškai nesuprantu jo, o ir paveikslėliai visi išsididinę, įšsitempę.

Labiausiai patinka, visada gauti jūsų atsakymą, nes jūs labai aiškiai parašot klaidas kurias padariau 😊

Galimybė užduotis atlikti bet kada,kai turiu laiko.Greitas klaidų taisymas,išsamūs komentarai.Užduočių įvairovė.

Man viskas patiko. Aišku norėjosi dažniau prisijungti prie kalbėjimo grupės, tik kartais dėl asmeninių priežasčių nepavykdavo tai padaryti. Labai patikdavo klausymosi užduotys. Tik savaitės video nelabai pavykdavo suprasti viską.

man -jau galiu parašyti draugams į užsienio šalis laišką, paskaitau tekstus—-pradėjau nuo visiško O, tai džiaugiuosi Jūsu kursais ir savo „patobulėjimu”, tikrai tesiu toliau.

Jūsų gebėjimas motyvuoti, kantrybė, gebėjimas paaiškinti klaidas, taip pat lakoniškai ir aiškiai pateikta teorija (gramatika, frazės). Taip pat labai patiko šeštadienio Live’ai – daug ką išsamiai paaiškindavote, akcentuodavote sunkesnius dalykus.

Gramatika

kad kasdien gaunu po užduotį ir galiu sekti savo atliktas/neatliktas užduotis

 

Patinka viskas

Patinka kad užduotis gaunu kasrytą. Patinka greitas užduočių ištaisymas, komentarai.

Labiausiai patiko, kad užduotys buvo kuo įvairiausios.

Galimybe konsultuotis.

Net negalėčiau išskirti kažką, nes viskas labai tinka. Labai gerai yra tai, kad galima matyti savo progresą. Mane tai įpareigoja 🙂 neatsilikti. Pradžioje galvojau gal man vasarą nepavyks. Bet viskas buvo gerai.

Jūsų gebėjimas motyvuoti, pozityvus vertinimas ir gaunamos gėlytės.

Kad užduotis galima atlikti tau patogiu metu. Mokytoja optimistiška, aiškiai paaiškina bei labai taktiška:)

Man labai patinka ir stebiuosi, kad mokytoja turi laiko atsakyti į pateiktus klausimus iš namu darbų asmeniškai, paaiškinti užduotis, jei jos nėra aiškios.

Skaitymas

Gera mokytoja viska labai aiskiai isaiskina

Pokalbių svetainė-zoom-e

Kasdien siunčiamos užduotys , jų įvairovė ,taip pat galimybė jas atlikti man patogiu laiku.Labai išsamūs ir suprantamai pateikti mokytojos komentarai .Pagalba ,prireikus anglų kalbos ,su kursais nesusijusiuose dalykuose.Ir žinoma, mokytojos pozityvas VISADA,net jei užduotis atlikta „ne be priekaištų”.

Viskas patiko

Kad ilgai nagrinėjama viena tema. Taip lengviau įsisavinti.

Man asmeniškai patiktų papildomo skaitymo diena ir tekstų aptarimas, deja tam dažniausiai nelieka laiko, patiktų sudalyvauti Zoom, bet ir čia laiko skirtumas per didelis, gal tada kai pasikeis į žiemos laiką, bus daugiau galimybių.

Reading club

 

matyti kolegų pasiekimus HIVE „sandėlyje”. Kai matai, kad kiti žmonės atlieka viiiiiiisas užduotis, supranti, kad tai padaryti įmanoma, ir tada stengiesi labiau.

Man svarbiausias ir geriausias dalykas – laisvai pasirenkamas mokymosi laikas. Taip pat labai svarbūs asmeniškai teikiami išsamūs komentarai. Motyvuoja pagyrimai (nors ir ne visada pelnyti) ir galimybė

Viskas labai patinka:) Labai patinka žodžių mokymosi programėlė Quizlet. Ir dar labai patinka tas, kad kiekvieną dieną reikia prisiliesti prie anglų kalbos:)

Man labai patinka jūsu komunikavimas su mokiniais greitas reagavimas i klausimus darbu taisymas,nors nesu labai aktyvus,tai mane skatina ideti didesni indeli darbo.Kas liecia uzduotis patinka ,kad daug suzinojau apie isradimus,naujoves.

Kasdien po truputį, neperspaustai viskas, be streso, privalomo atsiskaitymo ir įsipareigojimo 🙂

Labiausiai patinka ,kad užduotys kasdien ir įvairios.Dar labai motyvuoja pozityvus vertinimas,net tada ,kai būna klaidų 😉 Nuostabus dalykas,kad labai išsami klaidų analizė su pavyzdžiaisir paaiškinimais.Neformaliai.Puiku,kad yra galimybė stebėti kitų nuveiktus darbus ir neatsilikti.Labai patinka atsiradusios žodyno ir gramatikos grupės,diskusija.Ne visada pavyksta visur būti,bet ,pagal galimybes stengiuosi.Tie kursai tikrai stipriai keičia supratimą apie anglų kalbą ir jos mokymąsi.

Užduočių įvairovė. Labai maloni mokytoja. Motyvuojančiai nuteikiantis vertinimas.

Viskas labai idomu ir naudinga

Man labai patinka, nuolatinis bendravimas ir Jūsų palaikymas.

Man patiko užduotys apie senovę ir išradimus.

Užduotis galima atlikti kada galiu

Kad galiu mokytis pagal savo gyvenimo ritma

sing 🙂

Rasymas, gramatika

Viskas patinka

Kad uzduotis gaunu kas diena

Visi savotiskai idomus

Puslapis apie žaidybinimą ugdyme. Žaidybinimas – https://zaidybinimas.lt/