HIVE

Kas yra HIVE?

HIVE – intensyvūs virtualūs anglų kalbos mokymai.

Kam HIVE skirtas?

Tiems, kas labai nori mokytis anglų kalbos ir ne tik nori, bet yra pasiryžę kasdien tam skirti po 40-60 minučių ir yra užsispyrę iššūkiui išlaikyti tokį tempą net 3 mėnesius.

Kaip viskas vyksta?

Užsiregistravę į mokymus gaunate užduotis, jas atliekate, siunčiate atgal. Peržiūrėjus užduotis siunčiu jums atsakymą. Jei padarėte klaidų, pakomentuoju ir paaiškinu, kas turėtų būti kitaip. Kursai trunka 3 mėnesius, po 3 savaites per mėnesį – vieną savaitę kas mėnesį ilsimės (arba atliekame tas užduotis, kurių nespėjome).

Žiemos sesija:

Savaitės planas:

5 dienas per savaitę gausite po nedidelę užduotį, kuri pareikalaus 40-60 minučių jūsų laiko (laikas labai skiriasi nuo to, kiek intensyviai gilinatės į užduotis ir papildomą medžiagą).

Penkis kartus per savaitę papildomos neprivalomos užduotys (kalbėjimo ir rašymo), kurias rekomenduoju jums atlikti, tačiau galėsite jas praleisti dėl laiko stokos arba jei jums bus per sunku.

Penktadieniais be įprastos užduoties, norintys padirbėti rimčiau gaus ir papildomas savaitgalio užduotis, jei norės anglų kalbai skirti daugiau laiko per savaitgalį.

Šeštadienį arba sekmadienį susitiksime Facebook Live, kur atsakysiu į jums kilusius klausimus, aptarsiu dažniausiai pasitaikiusias klaidas, pristatysiu kitos savaitės temą. Jei negalėsite dalyvauti tiesioginės transliacijos metu, visada galėsite pažiūrėti įrašą, o savo klausimus užduoti komentaruose.

Taip pat, viso kurso metu el. paštu ar FB žinutėmis atsakau į jums kilusius klausimus ar paaiškinu atsiradusius neaiškumus.

Kada pradedam?

Nuo gegužės d. prasidės B1.2 lygio sesija (yra galimybė prisijungti prie jau vykstančių kursų B1.1 lygiu nuo vasario arba kovo).

Registruotis galite rašydami man el. paštu: rolanda@rolanda.lt

Kiek man tai kainuos?

Vieno mėnesio kursas jums kainuos 50 Eurų. Jei mokėsite už visus 3 mėnesius – 140 Eurų.

Jei turite klausimų, norite pasitikslinti ar pasitarti, rašykite: rolanda@rolanda.lt arba susisiekite su manimi FB žinute.

 

ATSILIEPIMAI 

Pavasario sesijoje dalyvavusių paprašiau parašyti atsiliepimą apie kursus. Atsakymus įkeliu neredaguotus ir neatrinktus.