HIVE Light

Kas yra HIVE LightPer daugiau nei 15 metų dirbdama anglų kalbos mokytoja, mokydama gyvai ir nuotoliniu būdu tiek vaikus, tiek suaugusius, esu sukūrusi daug mokomosios medžiagos. Šiek tiek liūdna, kad kartą ar kelis panaudota, ji nugula į aplanką kompiuteryje. Todėl sugalvojau visiems norintiems pasimokyti daugiau pasiūlyti progą įsigyti tą medžiagą. Siūloma įsigyti medžiaga bus nuolat atnaujinama ir papildoma.

Kam yra HIVE Light skirtas? Čia bus įvairios medžiagos, įvairaus lygio žinias turintiems mokiniams. Aprašymuose rasite informaciją apie kainas, lygį, trukmę.

Kaip viskas vyksta? Rašykite el. paštu hive.light@rolanda.lt ir gausite visą informaciją kaip bus siunčiama medžiaga, kaip ją naudoti, kaip už ją sumokėti, o taip pat mielai atsakysiu į kitus jums iškilusius klausimus.

BONUSAS. Visi nusipirkę vieną ar kitą medžiagą galės nemokamai prisijungti prie HIVE Skaitymo grupės ir naudotis ten esančia medžiaga. 


NAUJIENA!  TARIMO KURSAS. Džiaugiuosi galėdama pristatyti visiškai naują 4 savaičių tarimo kursą. Pagrindinė informacija žemiau esančiame paveikslėlyje, o norėdami sužinoti daugiau SPAUSKITE ČIA.

KELIONĖ. Pirmasis projektas ir gal labai simboliškai pavadintas „Kelione“, tada dar 2015 metais pirmą kartą bandžiau nuotoliniu būdu iš karto mokyti visą grupę. Tai buvo laikinas su niekuo nesusietas projektas, kuris tęsėsi apie du mėnesius. Jei norite su medžiaga susipažinti ir ja pasinaudoti ir jūs – rašykite.