Bėk mokytis – judėjimas ir anglų kalba

Bėk mokytis – judėjimas ir anglų kalba

Nesinori sėdėti namie su knyga, norisi būti lauke, saulėje, prie vandens, tačiau nesinori net keliems mėnesiams į lentynėlę padėti anglų kalbos, nepamirškite – geriausia mokytis nuolatos ir nuosekliai, be didelių pertraukų, tik tada rezultatai bus geriausi. Taigi, kaip mokytis, kai norisi gyventi aktyviai? Šis įrašas skirtas tiems, kurie nori mokytis aktyviai.

Apie mokymosi stilius

screenshot.845Tikriausiai kiekvienas esate girdėję apie įvairius mokymosi stilius.

  • Vizualinis mokymosi stilius – informacija įsimenama matant;
  • Audialinis mokymosi stilius – informacija įsimenama girdint;
  • Kinestetinis mokymosi stilius – informacija įsimenama judant ir asocijuojant informaciją su aktyvia veikla.

Kiekvienas mes turime dominuojantį mokymosi stilių, tačiau galime nemažai išmokti naudodami metodus, kurie rekomenduojami ir kitiems mokymosi stiliams. Dažnai įprastinėse tradicinėse pamokose akcentuojamas vizualinis ir audialinis mokymosi stiliai, nenuostabu, žmonių su tokiais dominuojančiais mokymosi stiliais daugiausia, tačiau nereikia pamiršti ir kinestetinio mokymosi stiliaus, nes kiekvienas mes turime ir jo dalelę, kiekvienam reikėtų išbandyti mokytis judant.

„Read More”


Priversk užsieniečius tave mokyti

emailsViename iš ankstesnių straipsnių kalbėjau apie tai ar geriau mokytis su mokytoju ar kursuose, taip pat rašiau, kad mokytis galima ir savarankiškai. O dar galima mokytis bendraujant su užsieniečiais, tikriausiai ir jūs esate pagalvoję, kad reikėtų susirasti kažką, su kuo galima būtų bendrauti užsienio kalba. Taigi, šiandien pabandysiu atsakyti į paprastą klausimą – kur gauti užsieniečių?

Šiame straipsnyje noriu jums pristatyti kelis būdus, kaip susirasti užsieniečių su kuriais galėsite bendrauti arba susirašinėti tiek gyvai, tiek elektroniniu paštu ar kitomis programomis. Kalbos mokomės bendravimui. Kalba skirta bendrauti, kalbėtis, perduoti informaciją ir ją gauti. Kalbos mokymasis vien dėl mokymosi neturi prasmės. Gyvenantiems užsienyje kiek paprasčiau, kalbą jie girdi ir gali panaudoti bet kurioje viešoje vietoje, o gyvenantys Lietuvoje patys turi ieškoti progų pabendrauti, o kadangi tokios progos nėra dažnos, tikiuosi pabandysite pasinaudoti mano rekomenduojamomis. O naujienlaiškio prenumeruotojai kartu gaus ir dažniausiai laiškuose naudojamų frazių sąrašą.

„Read More”


Kur gauti knygų ir ką su jomis daryti?

KnygosKinai sako: „Knyga yra tarsi sodas, kurį nešiojamės savo kišenėje”.

Lomb Kata, vengrų poliglotė ir vertėja savo knygoje „Kaip aš mokausi kalbų” pasakojo, kad mokosi kalbų skaitydama knygas. Ji imdavo knygą „Trys muškietininkai” visiškai nežinoma kalba ir skaitydavo. Pirmą kartą suprasdavo tik kelis atskirus žodžius, kurie būdavo panašūs į kitų kalbų žodžius. Bet kadangi gerai žinojo knygos istoriją ir kai kuriuos dialogus, suprasdavo kiek daugiau ir t.t. Ji teigė, kad knygą jai reikia perskaityti tris kartus. Pirmą kartą aiškindavosi kaip sudaromi paprasčiausi sakiniai, mokydavosi paprastesnius žodžius. Antrą kartą suprasdavo jau didžiąją dalį teksto, o trečią kartą skaitant suprasdavo viską. Taigi toks buvo jos mokymosi metodas. Žinoma, šiandien turime galybę kitokios medžiagos ir priemonių kalbos mokymuisi ir tris kartus skaityti tą pačią knygą šiandiena atrodo nuobodu, tačiau tiems, kas mėgsta skaityti, skaitymas iki šiol išlieka vienas iš smagiausių ir efektyvių mokymosi būdų.

„Read More”


Kviečiu prisijungti!